راهنمای سایت شولی

با دانلود از سايت مبلغ هر فايل از حساب کاربري شما کسر خواهد شد. حساب کاربري خود را مانند يک سيم کارت اعتباري تلفن تصور کنيد که با شارژ آن امکان مکالمه براي شما وجود دارد و تماس هاي شما موجود کسر مي گردد. موجودي حساب شما محدوديت زماني نداشته و هر زمان قادر به استفاده از آن مي باشيد.

شارژ حساب کاربري در سايت شولي به 3 روش صورت مي گيرد.

 

شارژ حساب به آساني و از طريق کليه کارت هاي بانکي امکان پذير مي باشد. کافي است يک حساب کاربري در سايت ايجاد نموده و با نام کاربري و پسورد خود وارد سايت شده و از قسمت شارژ حساب، مبلغ مورد نظر خود را وارد و اقدام به واريز آنلاين نماييد.
در صورتي که افزونه، قالب يا برنامه ايي را از سايت اصلي ارائه دهنده خريداري نموده ايد با تبادل آن با سايت شولي به ازاي هر دلار هزار تومان شارژ دريافت کنيد. به عنوان مثال تصور کنيد شما از شرکت rsjoomla افزونه rsform را به ملبغ 70 دلار خريداري نموده ايد. با ارائه اين افزونه به سايت 70 هزار تومان شارژ دريافت مي نماييد. با توجه به عدم تکميل سيستم پشيباني در حال حاضر با ايميل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس بگيرد.
با ترجمه افزونه ها دريافت نماييد. سيستم ترجمه سايت مشابه transifex به صورت خط به خط مي باشد با اين تفاوت که مترجم گوگل در کنار شما ترجمه را آسان مي سازد. در حال حاضر هر 100 خط ترجمه معادل 3000 هزار تومان در نظر گرفته شده است. در صورت تمايل به همکاري و دريافت پنل ترجمه با ايميل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس بگيرد.

 

 

قوانین و شرایط سایت شولی

1- افزونه ها و قالب های قرار گرفته فاقد پشتیبانی می باشد و در صورت نیاز به پشتیبانی نیاز به هماهنگی می باشد.

2- وب سایت شولی تضمینی جهت حفظ فایل های دانلودی بر روی سرورهای خود ندارد.

3- افزونه ها، قالب ها و برنامه فاقد اپدیت می باشد و کاربر تنها قادر به دانلود نسخه درج شده می باشد. اگرچه در صورت قرارگرفتن نسخه جدید، فایل جدید جایگزین می گردد.

 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند