جمعه, 28 شهریور 1393 00:00

دانلود انجمن ساز جوملا easydiscuss

(2 votes)

نمای کلی

stackideas یکی از قویترین شرکت های طراحی افزونه جوملا می باشد که این بار به افزونه انجمن ساز و ایجاد پرسش و پاسخ پیشرفته EasyDiscuss می پردازیم. 

فايل ها:
Name تاريخ آخرين اصلاحات اندازه فايل دانلود قيمت(تومان)    
دانلود انجمن ساز جوملا EasyDiscuss PRO v3.2.9 1393-06-27 5.79 MB 9 0

 

تا پیش از ارائه EasyDiscuss توسط استک ایدا همه جا صحبت از انجمن ساز های خارجی نظیر vbultein و  دیگر افزونه های جوملا نظیر kunena جهت ساخت انجمن یا پرسش و پاسخ در جوملا بود. ولی با ارائه easydiscuss ورق برگشت و تقریبا همه جا صحبت از این افزونه قدرمتند بود. حال پس از چند سال توسعه این افزونه به پختگی کاملی رسیده است به طوری که امکانات بسیاری جهت ساخت پرسش و پاسخ به صورت یکپارچه به جوملای شما می دهد.  اینقدر این افزونه محبوب و قدرتمند می باشد که تقریبا در همه جا بنده از این افزونه استفاده می نمایم. جهت مشاهده دمو کافیست به سایت تلفا و قسمت انجمن آن بروید که با این انجمن ساز ان را ایجاد نموده ایم.

http://tellfa.com/forum

جهت مشاهده امکانات پیش نهاد می نماییم به سایت اصلی این افزونه مراجعه نمایید. 

افزونه ضمیمه شده به صورت فارسی و با چندین قالب متفاوت ارائه شده است از قالب های این افزونه قالب  simplistic راست چین می باشد. 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • perfect
    rahnoma nadare ?

    از Ardabil, Ardabil, Iran
  • در پاسخ به: qadir گزارش

    سلام. این افزونه به اندازه کل جوملا تنظیمات داره و یک انجمن و پرسش و پاسخ ساز کامل هست. جایی به مشکل خوردید سوال کنید. من با این افزونه زیاد کار کردم و به نوعی جزو 10 افزونه محبوبم هست